Lullaby by Copernico Health

W COPERNICO HEALTH łaczymy doswiadczenie z zakresu technologii oraz medycyny z innowacyjnym mysleniem. Nasza działalność rozpoczynamy od obszaru zwiazanego z pediatria. Stawiamy na tworzenie i dostarczanie produktów z sektora B2C oraz, w przyszłosci, rozwiazania SaaS ukierunkowane na telemedycyne. W naszych produktach chcemy wykorzystywac nowoczesne technologie oraz rozwiazania, które pozwola nam stac sie jedna z najbardziej innowacyjnych firm na swiecie. Naszym celem jest stac sie pierwsza firma, która wprowadzi sztuczna inteligencje do swoich rozwiazan w celu wspierania rozwoju dziecka od pierwszego dnia zycia.

Nasz zespół składa sie z ekspertów w dziedzinach: zarzadzania, ekonomii, marketingu, sportu oraz medycyny. Stawiamy na dywersyfikacje portfela produktów. Po wprowadzaniu na rynek Lullaby kolejnymi obszarami na które chcemy postawic beda: rehabilitacja, diagnostyka i leczenie ran, a takze genetyka. Chcemy byc postrzegani jako parasol dla marek z sektora med-tech.

Posiadamy wiedze, doswiadczenie oraz zasoby w zakresie IoT, co pozwali nam, z czasem, stac sie Software House dla innych firm, które równiez beda sie chciały w tym obszarze wyspecjalizowac. Dzieki wiedzy i doswiadczeniu naszych ekspertów bedziemy mieli mozliwosc wspierania innych przy jednoczesnym zapewnieniu członkom naszego zespołu IT stałego rozwoju podczas pracy przy zróznicowanych projektach. Posiadamy kompleksowe mozliwosci pozwalajace na rozwijanie portfolio produktów, które bedzie całosciowo pracowało na przychód, zysk oraz zrównowazony
rozwój firmy.

Nasza ambicja jest połaczenie sektora nowych technologii z sektorem medycznym. Współpracujemy zarówno z informatykami, specjalista od nanopowłok, ale równiez z lekarzami (miedzy innymi z Politechniki Czestochowskiej czy Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi).