A better baby’s life is Lullaby

Gondola

Gondola Lullaby wspiera prawidłowy rozwój niemowlęcia

genetyka

Dedykowany plan żywieniowy

żywienie

System prawidłowego żywienia dzieci i niemowląt

Lullaby by Copernico Health

Lullaby jest częścią Copernico Health.

Misją Copernico Health jest wspieranie prawidłowego rozwoju człowieka oraz medycyny w obszarach: genetyki, pediatrii, ginekologii, rehabilitacji, leczenia ran, edukacji zdalnej lekarzy i Saas dla telemedycyny. W naszej działalności skupiamy się na poszukiwaniu, analizowaniu oraz opracowywaniu rozwiązań z obszaru med-tech oraz odnalezieniu i maksymalnym wykorzystaniu indywidualnego potencjału każdego człowieka. Oferowane przez nas rozwiązania mają na celu wspieranie zarówno medycyny w kontekście implementacji nowych technologii w kwestiach diagnostyczno-leczniczych, jak i jednostki i jej indywidualnych preferencji. Ciekawi nas to, w jaki sposób skonstruowany jest człowiek i gdzie znajduje się epicentrum jego predyspozycji. Skupiamy się więc na kwestiach związanych z rozwojem poznawczym, ale i tym, co każdy z nas ma zapisane w genach.

Lullaby powstało z myślą o dzieciach i ich opiekunach. To projekt, dzięki któremu zapewnimy niemowlęciu zdrowy i zrównoważony rozwój, już od pierwszych dni jego życia. Rodzicom zaś zagwarantujemy spokój i edukację, która pomoże im przejść przez trudy wczesnego rodzicielstwa. Lullaby to nie tylko elektronika. To szereg udogodnień pediatrycznych, mających za zadanie wspierać rodzica i szerzyć misję związaną z poświęcaniem większej uwagi etapom prawidłowego rozwoju dziecka, w oparciu o najnowsze rozwiązania medyczno-technologiczne.

Aplikacja Lullaby

Innowacyjna aplikacja mobilna Lullaby 2.0 to kompatybilne z gondolą Lullaby AIR rozwiązanie, wyposażone w czujniki, które należy umieścić w miejscu, w którym odpoczywa niemowlę (wózek, łóżeczko, leżaczek). Dzięki zamontowanym czujnikom, aplikacja pozwala na gromadzenie, analizę danych pomiarowych oraz wnioskowanie i wysyłanie zwrotnie komunikatów do opiekunów, w zakresie zalecanych interwencji (również z uwzględnieniem parametrów krytycznych wywołujących alerty i wspierających działania odpowiednich służb, np. lekarza pediatry).