A better baby’s life is Lullaby

Gondola

Gondola Lullaby wspiera prawidłowy rozwój niemowlęcia

genetyka

Dedykowany plan żywieniowy

żywienie

System prawidłowego żywienia dzieci i niemowląt

Gondola Lullaby AIR
- promedyczne cechy produktu

Gondola Lullaby AIR to innowacyjny, promedyczny produkt, stworzony z myślą o wymagających rodzicach, dla których prawidłowy rozwój dziecka jest priorytetem. Już od pierwszych dni życia niemowlęcia, gondola Lullaby
AIR wspiera kluczowe dla zdrowia elementy, pozytywnie wpływając na kształtowanie odpowiednich reakcji organizmu. 

Lullaby by Copernico Health

Lullaby jest częścią Copernico Health.

Misją Copernico Health jest wspieranie prawidłowego rozwoju człowieka oraz medycyny w obszarach: genetyki, pediatrii, ginekologii, rehabilitacji, leczenia ran, edukacji zdalnej lekarzy i Saas dla telemedycyny. W naszej działalności skupiamy się na poszukiwaniu, analizowaniu oraz opracowywaniu rozwiązań z obszaru med-tech oraz odnalezieniu i maksymalnym wykorzystaniu indywidualnego potencjału każdego człowieka. Oferowane przez nas rozwiązania mają na celu wspieranie zarówno medycyny w kontekście implementacji nowych technologii w kwestiach diagnostyczno-leczniczych, jak i jednostki i jej indywidualnych preferencji. Ciekawi nas to, w jaki sposób skonstruowany jest człowiek i gdzie znajduje się epicentrum jego predyspozycji. Skupiamy się więc na kwestiach związanych z rozwojem poznawczym, ale i tym, co każdy z nas ma zapisane w genach.

Lullaby powstało z myślą o dzieciach i ich opiekunach. To projekt, dzięki któremu zapewnimy niemowlęciu zdrowy i zrównoważony rozwój, już od pierwszych dni jego życia. Rodzicom zaś zagwarantujemy spokój i edukację, która pomoże im przejść przez trudy wczesnego rodzicielstwa. Lullaby to nie tylko elektronika. To szereg udogodnień pediatrycznych, mających za zadanie wspierać rodzica i szerzyć misję związaną z poświęcaniem większej uwagi etapom prawidłowego rozwoju dziecka, w oparciu o najnowsze rozwiązania medyczno-technologiczne.

Lullaby 2.0 to kompatybilne z gondolą Lullaby AIR rozwiązanie, wyposażone w czujniki, które należy umieścić w miejscu, w którym odpoczywa niemowlę (wózek, łóżeczko, leżaczek).

Dzięki zamontowanym czujnikom, aplikacja pozwala na gromadzenie, analizę danych pomiarowych oraz wnioskowanie i wysyłanie zwrotnie komunikatów do opiekunów, w zakresie zalecanych interwencji (również z uwzględnieniem parametrów krytycznych wywołujących alerty i wspierających działania odpowiednich służb, np. lekarza pediatry). Aplikacja przeprowadza rodzica przez trudy związane z oceną prawidłowego rozwoju dziecka, wskazuje ogólnie przyjęte normy i dzięki analizie wprowadzanych i pobieranych danych, obrazuje zaistniałe nieprawidłowe sytuacje oraz,(gdy to możliwe), proponuje konsultacje medyczne, przeprowadza ich rezerwację. Dodatkowo aplikacja Lullaby pomaga rodzicom poprzez dostarczoną wiedzę, w doborze odpowiednich działań korekcyjnych monitorując ewaluacje stanu niemowlęcia.

Lullaby potrafi także badać i analizować:

przyrost masy ciała dziecka, w celu wykrycia ew.zaburzeń. Do tej implementacji zostało wykorzystane rozwiązanie NLP, które szuka wzorców zachowań z zapisanych obserwacji.  -prawidłowe wzorce ruchowe dziecka, sen, temperaturę otoczenia i dziecka, wzorce żywieniowe (na podstawie.karmienia), wprowadza dane wynikające z DNA dziecka, jakości powietrza – pokazywanie jakości powietrza w wybranym miejscu oraz dodatkowo wysyłanie pomocnych powiadomień, monitoruje pracę np.niani (kontrola pokonywanej trasy, czasu spędzonego w ruchu, nagrywanie dźwięku).

Aplikacja dokonuje też analizy porównawczej danych-komunikuje się z centralną bazą w celu uzyskania korelacji z parametrami stałego monitorowania, a czynnikami zewnętrznymi. 

 

Lullaby to także szansa na zbudowanie społeczności, w której rodzice znajdą wsparcie, wymienią się spostrzeżeniami dotyczącymi rodzicielstwa, umówią się na wspólny spacer z dziećmi, czy ocenią miejsca publiczne pod względem dostępności dla rodzin z dziećmi, tworząc bazę przystępnych restauracji, hoteli i placów zabaw.

Lullaby udostępnia nowoczesną i w nowoczesnej formie wiedzę, opartą o podstawy naukowe, co przyczynia się do trwałości monitoringu stanu zdrowia ograniczając kontakt z instancjonalną ochroną zdrowia.